Od 1 marca jest możliwość skorzystania z usług rehabilitanta mgr Magdaleny Starościak-Rychlik, w zakresie masaży leczniczych(również ze wskazaniami lekarskami, masaży klasycznych, modelujących sylwetkę oraz drenazy limfatycznych). Zapraszamy serdecznie.




Od niedawna dołączyła również do nas kosmetyczka, która zajmuje się stylizacją paznokci i rzęs. W związku z powyższym, zapraszamy na zabiegi przedłużania paznokci metodą żelową i zdobienie w promocyjniej cenie 50 PLN . Promocyjne ceny obejmują również zabiegi przedlużania rzęs. Ze 120 na jedyne 90 PLN. 

Zapraszamy.


Serdecznie  zapraszamy  na profesjonalne  zabiegi trychologiczne!

Same zabiegi jak i preparaty zostały  opracowane  przez m.in: Kingę Jach - Skrzypczak, prekursorkę trychologii w Polsce i zalożycielkę Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej (ISAT).

Każdy z zabiegów dostosowany jest do najczęściej występujących problemow skórnych głowy, czyli:

- przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów,
- przeciw nadmiernego łojotokowi (przetłuszczającą się skórę głowy),
- na wzmocnienie kruchych i lamliwych włosów,
-przeciw łupieżowe,
- oraz dla nadmiernie przesuszonej i wrażliwej skóry głowy

Serdecznie  zapraszamy.




  
   Oferta naszego salonu powiększyła się o zabiegi z wykorzystaniem preparatów renomowanej, profesjonalnej marki kosmetycznej MURIER PARIS. Zabiegi te, opierają się  o wielokierunkowe działanie komórek macierzystych. Zapraszamy na zabiegi przeciwstarzeniowe, regenerujące z wykorzystaniem również aktywnego kolagenu i kwasu hialuronowego oraz o zabiegi liftingującej GOLD, w trakcie których, używane są preparaty z koloidalnym złotem. 
 

   Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami stałymi oraz promocyjnymi, które obejmują zabiegi kosmetyczne oraz fryzjerskie. 

 


 


Tego nie trzymamy w tajemnicy, przekazujemy dalej!!!



 

Agencja Reklamowa